Jaki kredyt na rozpoczęcie biznesu?

Jaki kredyt polecacie na rozpoczęcie własnej działalności? Znalazłam taki w ideabank http://www.ideabank.pl/kredyt-na-start-plus-rok-bez-zus wydaje się w porządku, ale nie wiem, czy nie ma tam żadnych ukrytych warunków - trochę się tego obawiam.
olka337
zapytał 4 lata temu

oceń

2 odpowiedzi obeznanych

weriontu
0
weriontu | 4 lata temu | 223714 pkt
Polecam Ci udanie się do oddziału Idea Banku, tam uzyskasz wszelkie informacje dotyczące kredytu - pracownicy banku muszą poinformować Cię o wszystkich ukrytych kosztach, o ile te istnieją - oferta wydaje się jednak bardzo atrakcyjna. Przy podpisywaniu umowy o wszystko dopytaj i dokładnie przeczytaj jej treść, wtedy rozwiejesz wszelkie wątpliwości. Praktycznie każdy bank ma teraz oferty kredytowe dla osób zakładających firmę, dlatego polecam Ci pochodzić i popytać w kilku placówkach, często by brać kredyt nie trzeba otwierać w danym banku rachunku, a oferty są konkurencyjne.
KnowItAll
0
KnowItAll | 2 lata temu | 2600 pkt
A nie lepiej znaleźć jakiegoś dofinansowania do biznesu? Byłoby to chyba lepsze rozwiązanie niż branie kredytu, a przynajmniej mogłoby zmniejszyć koszty ewentualnego kredytu.

Twoja odpowiedź

Każda wypowiedź zawiera link "dodaj komentarz". Nie umieszczaj komentarzy w tym polu.