Jaki prezent na 60 urodziny?

anonim
zapytał 6 lat temu

oceń

5 odpowiedzi obeznanych

Ewelina
0
Ewelina | 6 lat temu | 413 pkt
To zależy czy prezent ma być dla kobiety czy dla mężczyzny oraz czy od tego jakie zainteresowania ma obdarowywana/y. Sprawdzonym prezentem na taką okazje bywają fotoksiążki (dostępne w prawie każdym zakładzie fotograficznym) oraz zabiegi w SPA (pojedyńcze, jedniodniowe, weekendowe lub tygodniowe). Mężczyźnie można kupić elegancki zegarek (należy zwrócić uwagę na wyraźny wyświetlacz) lub dobrej jakości alkohol. Niezbędnym dodatkiem o którym nie należy zapominać są życzenia płynące prosto z serca:)
goska
0
goska | 6 lat temu | 100 pkt
Pomysłów na prezent może być mnóstwo. Wszystko zależy od tego jakimi funduszami dysponujesz, jeśli masz do dyspozycji niewielką ilość pieniążków to polecam skorzystanie z któregoś z portali, na których można dokonać 'zakupów grupowych' typu: grupon, mydeal (zbiór ofert ze wszystkich portali znajdziesz na stronie: godealla). Można tam znaleźć wiele interesujących okazji, a także poszukać inspiracji na pomysł na prezent. Może to być np wypad do aqua parku - trochę ruchu jeszcze nikomu nie zaszkodziło, a myślę, że większość z nas lubi popluskać się w wodzie. Znajdziemy tam również kupony na dłuższe wyjazdy - w Góry, czy na Mazury, ale wtedy musimy już dysponować większą ilością pieniążków. Czasem warto zrzucić się z kilkoma członkami rodziny i na takie duże święto jak 60te urodziny, zrobić większy prezent. W przypadku, gdy wybierzesz opcję wyjazdu pamiętaj, że powinien on uwzględnić osobę towarzyszącą. Bardzo polecam tak, jak Ewelina ( patrz post wyżej) fotoksiążki. To sprawdzony prezent na każdą okazję. Można kupić także elegancki naszyjnik, czy bransoletkę dla kobiety, a dla mężczyzny np spinki do koszuli. Dobrym pomysłem jest też bon na nowe okulary. Musi być to bon, ponieważ zawsze przed kupnem okularów trzeba zrobić badanie i lepiej, jeśli zainteresowany sam wybierze oprawki - bo gusta są różne. Do prezentu polecam zrobić ręcznie robioną kartkę z życzeniami - swój własny wkład (nie tylko pieniężny)w prezent ma wielkie znaczenie.
aneczka173
0
aneczka173 | 6 lat temu | 100735 pkt
Myślę, że dobrze jet kupić coś związanego z hobby danej osoby. Jakąś ciekawą książkę, aparat fotograficzny, ładne perfumy, czy też weekendowy wyjazd dla solenizanta i drugiej osoby. Oczywiście jak we wszystkich prezentach, wszystko zależy od budżetu, ale także od zażyłości z daną osobą. Jeśli ja lepiej znamy to na pewno spektrum będzie dużo większe.
Richie112
0
Richie112 | 5 lat temu | 30668 pkt
Prezent na 60 urodziny dla kobiety: zestaw filiżanek do kawy, porcelana, piękny zdobiony ręcznie wazon, biżuteria, apaszka haftowana, srebrna zastawa, obrus lub zasłony. Z prezentem dla Pana jest gorzej, być może sprawdzi się mata masująca, woda po goleniu.
Smerfetka
0
Smerfetka | 5 lat temu | 31937 pkt
My ostatnio kupowaliśmy prezent dla osoby trochę starszzej - mężczyzny. Bo długich negocjacjach wybraliśmy książkę. Jest to prezent uniwersalny. Wystarczy dobrac ją do zainteresowań osoby obdarowywanej. Na pewno spodoba się taki prezent każdej osobie. Jeśli ktoś nie lubi czytać to zainwestuj w album, płytę lub bilet do teatru.
0
Według mnie zawsze dobrym prezentem są albumy ze zdjęciami ( http://www.albumyfoto.pl/etui-i-pudelka.html ). Zwłaszcza dla ludzi starszych bo bardzo często są sentymentali i nie zwracają aż takiej weielkiej uwagi na cene podarunków. A fotografie rodziny czy bliskich mogą przypomnieć dawne lata :) – gasio

– 2 lata temu

Twoja odpowiedź

Każda wypowiedź zawiera link "dodaj komentarz". Nie umieszczaj komentarzy w tym polu.