Jakie buty są teraz modne?

anonim
zapytał 7 lat temu

oceń

3 odpowiedzi obeznanych

lady-margot
0
lady-margot | 7 lat temu | 77201 pkt
Ostatnim czasem bardzo modne stały się saszki, nosi się je zazwyczaj do spodni, ale widziałam też dziewczyny, które ubierały je do sukienek;) Poza tym do łask wracają jazzówki, szczególnie w jasnych kolorach, łączone z dżinsami bądź czarnymi, materiałowymi spodniami rurkami. Oczywiście nikt nam nie zarzuci, że jesteśmy nie modni i nikt nas nie oskarży o brak gustu, jeżeli wyjdziemy w nieśmiertelnych szpilkach czy klasycznych adidasach. Jakby nie było, uważam, że buty które nosimy nie powinny być modne, ale wygodne - i tym kryterium powinniśmy się kierować przy kupnie obuwia.
aneczka173
0
aneczka173 | 7 lat temu | 100735 pkt
Teraz w porze letniej kobiety noszą wygodniejsze i bardziej odkryte obuwie. Ostatnimi czasy bardzo modne są, tzw. rzymianki. Są to buty na płaskiej podeszwie, posaiadjące bardzo dużą ilość oddobnych pasków. Jak dla mnie są za bardzo masywne, no ale to kwestia gustu. Ciągle z mody nie wychodzą uniwersalne japonki. Na rynku obuwniczym dostępne jest wiele rodzajów owych butów. Po zwykłe paski, do takich ozdobionych dużymi kwiatami. Poza tym wciąż nie schodzą z wystaw sandałki na koturnie. Po pierwsze ze względu na ich dziewczęcy wygląd, a także na wygodę dla nóg. Należałoby jeszcze wymienić balerinki, które również bardzo mocno trzymają się w kwestii popularności i mody.
mp
0
mp | 4 lata temu | 32268 pkt
Obecnie latem bardzo modne są espadryle. Mogą być na koturnie lub płaskiej podeszwie. Są bardzo wygodne i dość tanie. Modne są płaskie sandałki z paseczkami oraz zwykłe białe tenisówki.

Twoja odpowiedź

Każda wypowiedź zawiera link "dodaj komentarz". Nie umieszczaj komentarzy w tym polu.