Jakie ćwiczenia wykonywać żeby schudnąć?

anonim
zapytał 8 lat temu

oceń

6 odpowiedzi obeznanych

cosmo
0
cosmo | 8 lat temu | 301 pkt
Ostatnio odkryłem, że niekoniecznie trzeba wykonywać skomplikowane ćwiczenia na siłowni. Wystarczy mieć dużo niezałatwionych spraw na głowie, a stres sam zadba o odpowiednie spalanie kalorii. Efekty są widoczne po stosunkowo krótkim czasie. Oczywiście nie dotyczy to osób, które mają skłonności do zajadania problemów słodyczami.
Amelka795
0
Amelka795 | 8 lat temu | 630 pkt
Ćwiczenia są bardzo ważne, kiedy mamy zamiar się odchudzać. Najlepiej ułożyć zestaw ćwiczeń, które obejmą jak najwięcej partii mięśni. Doskonale łączy tę zasadę fitness lub taniec, w których poruszasz całym ciałem. Najważniejsze jest skuteczne działanie w odchudzaniu, dlatego proponuję nie tylko ćwiczenia, ale także racjonalną dietę. To na pewno pomoże!
Akka
0
Akka | 8 lat temu | 112 pkt
Aby schudnąć najlepiej jest wykonywać ćwiczenia aerobowe, szczególnie polecane jest bieganie, oraz jeżdżenie na rowerze. Jeżeli zdecydujemy się na bieganie to należy unikać dróg pokrytych asfaltem, oraz betonowych płyt, ponieważ to obciąża stawy i może prowadzić do kontuzji. Jeżeli nie mamy wyjścia, ponieważ nigdzie w okolicy nie ścieżek, to należy kupić odpowiednie obuwie. Dobrze również sprawdza się szybki marsz. Nie należy się forsować, ale pamiętać o regularnym zażywaniu ruchu. Dodatkowo można wykonywać ćwiczenia siłowe, aby "wyrzeźbić" mięśnie.
nanabana
0
nanabana | 8 lat temu | 279 pkt
Przy pięknej pogodzie to bardzo proste. Wystarczą rolki , rower czy basen w upalne dni. Gorzej gdy robi się zimniej i mija nam ochota na ruch. Gdy brak nam motywacji do działania warto popytać wysportowanych znajomych gdzie chodzą na siłownie czy na fitness i czy mozemy się do nich dołączyć. Wspólne wyjścia nas zmobilizują i sprawią, że ćwiczenia staną się przyjemniejsze. Warto też wykupić sobie od razu karnet, gdyż będzie nam żal marnować wydanych pieniędzy i faktycznie będziemy ćwiczyć. Jeżeli chcesz schudnąć, a niekoniecznie zależy Ci na wyrzeźbieniu sylwetki proponuję ćwiczenia z dużą ilością ruchu jak taniec czy aerobic, ewentualnie bieganie na bieżni.
varmiann
0
varmiann | 8 lat temu | 1659 pkt
Moim zdaniem, żeby efektywnie schudnąć to trzeba dokładnie i rozsądnie rozplanować cały program. Gdzie oprócz ćwiczeń ( na mnie działa bardzo dobrze aqua aerobic albo basen) trzeba pomyśleć na jakąś dietą. Tu jest dość dobrze wszystko wyjaśnione - http://medlinea.pl/trener/
lady-margot
0
lady-margot | 7 lat temu | 77201 pkt
Ja polecam przede wszystkim skakankę - niby kojarzy się wielu osobom z zabawką z dzieciństwa, ale naprawdę jest to świetny trening i sposób na zrzucenie kilku zbędnych kilogramów. Po drugie zachęcam do ćwiczeń na siłowni bądź fitness. Jeśli nie chcesz chodzić na takie zajęcia i wolisz sam/a ćwiczyć w domu to nic straconego. Filmy instruktarzowe znajdziesz w internecie bardzo łatwo. Wystarczy, że poćwiczysz 45 minut dziennie, np. wieczorem przy muzyce może to być jednocześnie forma relaksu po całym dniu. A efekty zobaczysz szybko jeśli zachowasz systematyczność.

Twoja odpowiedź

Każda wypowiedź zawiera link "dodaj komentarz". Nie umieszczaj komentarzy w tym polu.