Jakie dodatki pasują do czarnego płaszcza?

anonim
zapytał 7 lat temu

oceń

4 odpowiedzi obeznanych

gemma
0
gemma | 7 lat temu | 314 pkt
Do czarnego płaszcza pasuje absolutnie wszystko, jednakże dodatki dobiera się w myśl panującej aktualnie mody. Do zimowych, ciepłych płaszczy - pasują soczyście kolorowe dodatki, wielkie, puchate szale, kolorowe czapki i rękawiczki, do wiosennych i jesiennych płaszczyków - zazwyczaj zakładamy zwiewne, kolorowe apaszki, dobieramy do nich buty, rajstopy i torebki. Należy pamiętać, że zarówno czerń jak i biel - są uniwersalne i stanowią bazę każdego stroju.
anneau
0
anneau | 7 lat temu | 1227 pkt
CZarny to kolor bardzo uniwersalny. Dodatkami kreujesz ogólne wrażenie. Jeżęli chcesz pozostać w eleganckiej wersji- dobieraj dodatki delikatne, ale proste ale także eleganckie- srebrną lub złotą biżuterię, perłowy naszyjnik.
Torebka i buty w wersji klasycznej powinny mieć ten sam kolor, jednak jeśli całość ma mieć nieco swobodniejszy wydźwięk- nie trzeba się tym sugerować.
Do czerni w wersji bardziej ekstrawaganckiej wspaniała jest czerwień- czerwone rękawiczki, apaszka, toreka czy kapelusz przykuwa uwagę i wyróżnia.
Oczywiście czerń i biel to obowiązkowy zestaw każdej prawdziwej damy.
Biały pasek, biały kapelusz, czarne okulary przeciwsłoneczne, jakaś efektowna broszka oraz kolczyki z białym kamieniem, rękawiczki.
aleksandrunia
0
aleksandrunia | 7 lat temu | 1277 pkt
Jeżeli jest to płaszcz zimowy to warto przełamać czerń i ją rozweselić jakimś żywym kolorem. Można to zrobić poprzez dobranie odpowiedniej czapki, szalika i rękawiczek. Jeżeli płaszcz jest jesienny to również według tej zasady możemy dobrać do niego dodatki takie jak chusta czy rękawiczki. Jeżeli chodzi o dobór koloru to do czerni pasują w zasadzie wszystkie kolory.
anca
0
anca | 7 lat temu | 2934 pkt
Czerń płaszcza można albo ożywić kolorowymi dodatkami, na wesoło- zaopatrzyć się w jaskrawe chusty, czapki i szaliki, zwariowane barwne buty i torebki- albo uszlachetnić i uchwicić jego elegancję- dodatkami w kolorach beżowych, kremowych, w brązach i szarościach.

Twoja odpowiedź

Każda wypowiedź zawiera link "dodaj komentarz". Nie umieszczaj komentarzy w tym polu.