Jakie konto bankowe dla firmy?

Które konto bankowe dla firmy polecacie? Myślałam o koncie Idealna Firma w IdeaBanku, bo oferta wydaje się fajna: http://www.ideabank.pl/firmy-konta ale znam mało osób, które są w tym banku, więc może ktoś ma jakąś opinię o nim?
polly33
zapytał 3 lata temu

oceń

4 odpowiedzi obeznanych

weriontu
0
weriontu | 3 lata temu | 223714 pkt
Miałam raz styczność z bankiem Idea kiedy zakładałam tam lokatę. Obsługa była miła i wszystko działało bez zarzutów, bank już dłuższy czas utrzymuje się na rynku więc wygląda na solidną firmę. Ja nie miałam z nimi żadnych problemów, dodatkowo oferowali korzystniejsze warunki niż wiele innych banków. Polecam Ci udanie się do tego banku i zapytanie o wszystkie szczegóły, jak wyglądają ich gwarancje, ile wynoszą opłaty za konta itp. jeśli zastanawiasz się nad innym bankiem to na pewno mogę odradzić Ci mbank, w którym prowadziłam konto, ale w ciągu lat ich oferta pogorszyła się do tego stopnia, że nie są już żadną konkurencją np. dla Banku Millenium.
lady-margot
0
lady-margot | 3 lata temu | 77201 pkt
Zdecydowanie odradzam Idea Bank. Współpraca nasza zaczęła się od oferty z Idea Leasing, z której skorzystaliśmy i mamy okropne doświadczenia- zero rzetelności, ciągłe problemy, niedomówienia, ciężka współpraca, rozmowa już po podpisaniu umów praktycznie była jednostronna. Niejednokrotnie zdarzało się podwójne obciążenie, doproszenie się o korektę graniczyło z cudem. Generalnie działa to na zasadzie - obiecujemy, gwarantujemy gruszki na wierzbie, łapiemy klienta, jak już go mamy to mamy...go w d***e. Przepraszam, że tak dosadnie, ale lepiej ostrzec, zanim ktoś podejmie się nawiązywania z tym bankiem jakiejkolwiek współpracy.
Mirana
0
Mirana | 3 lata temu | 2637 pkt
ja odradzam GetinBank i BPH. Dopiero z PKO jestem zadowolona.
turkusowa
0
turkusowa | 3 lata temu | 12974 pkt
Ja nie byłam zadowolona z BZW BK i nikomu tego banku nie poleca. Wysokie opłaty są na porządku dziennym.

Twoja odpowiedź

Każda wypowiedź zawiera link "dodaj komentarz". Nie umieszczaj komentarzy w tym polu.