Jakie leki najlepiej pomagają na mokry kaszel?

anonim
zapytał 8 lat temu

oceń

3 odpowiedzi obeznanych

lady-margot
0
lady-margot | 8 lat temu | 77201 pkt
Jeżeli przyczyną kaszlu nie jest nic poważnego tylko zwykłe przeziębienie, pomogą syropy. W aptekach jest ogromny wybór, w różnych cenach. Cepastil pomaga na tego rodzaju kaszel jak również Herbapect czy Siripus. Jeśli mokry kaszel męczy malucha, ważne aby ktoś poklepiwał go po plecach co jakiś czas bowiem wspomaga to odksztuszanie. Jeśli ktoś woli domowe sposoby, idealne na tę dolegliwość są syropy z lipy i sosny.
Natomiast jeśli nie jesteśmy przeziębieni, trzeba zasięgnąć porady lekarza ponieważ mokry kaszel, szczególnie przewlekły w długim okresie może być objawem wielu poważnych schorzeń.
natalia001-90
0
natalia001-90 | 8 lat temu | 285 pkt
Zarówno na mokry jak i suchy kaszel bardzo skutecznym syropem jest Herbapect. Natomiast z tabletek polecam ziołowe tabletki Herbitusin na kaszel, które można dostać w prawie każdym sklepie, a są naprawde skuteczne. A z domowych sposobów polecam syrop z cebuli, mi zawsze pomaga, należy pokroić cebulkę w kostkę i prxzesypac ją cukrem najlepiej w słoiku. Po kilku godzinach w temp. pokojowej syrop jest już gotowy należy brać 1- 2łyżki kilka razy dziennie.
varmiann
0
varmiann | 8 lat temu | 1659 pkt
Owszem, dobrze jest wziąć jakiś syrop. Mnie pomaga też taki domowy z cebuli czy z sosny. Poza tym dobrze jest wspomóc ogólną odporność organizmu,np, biorąc coś w stylu Immuliny., która oprócz tego, że zawiera bardzo dużo witaminy c ma też skuteczny wyciąg z mikroalg.

Twoja odpowiedź

Każda wypowiedź zawiera link "dodaj komentarz". Nie umieszczaj komentarzy w tym polu.