Jakie męskie fryzury podobają się kobietom?

anonim
zapytał 8 lat temu

oceń

6 odpowiedzi obeznanych

sylwinaaa
0
sylwinaaa | 8 lat temu | 270 pkt
Ciężko sprecyzować odpowiedź na to pytanie, gdyż to rzecz gustu. To zależy od tego jaki typ mężczyzny podoba się danej kobiecie. Jeżeli preferują grzecznych, eleganckich chłopców, wtedy są do krótko, schludnie obcięte włosy. Gdy preferują typ "mięśniak", wnet będą się zachwycały zupełnie łysymi głowami. Możemy wziąć też pod uwagę typ rockowy, w tym wypadku spodobają się długie włosy. Bez względu na rodzaj fryzury, ażne jest, żeby włosy zawsze były czyste, pachnące, rozczesane i bez łupieżu.
Goszka
0
Goszka | 8 lat temu | 4233 pkt
Wydaje mi się, że podobają się fryzury pasujące do danego mężczyzny. Również takie, które podkreślają tego typ urody. Niektórym kobietom bardzo podobają się tzw. dredy. Czasem kobiecie mogą nie podobać się półdługie włosy mężczyzny, zwłaszcza, gdy preferuje ona wygląd mężczyzny silnego, męskiego, a półdługie włosy często dodają "dziewczęcości". Najważniejsze jest, aby nie nosić długich włosów, gdy się nie ma ku temu predyspozycji - gdy włosów jest mało, są cienkie i szybko się przetłuszczają, gdyż tworzy to mało estetyczny efekt.
alienka88
0
alienka88 | 8 lat temu | 110 pkt
Jest to kwestia gustu. Jednej będzie podobał się łysy,natomiast druga będzie oglądać się za facetami z długimi włosami. facet musi umieć dopasować swoją fryzurę do stylu bycia, musi mu po prostu pasować. Jak dla mnie odpadają włosy na żelu, gdyż kojarzy mi się to z typem amancika, nie lubię takich mężczyzn i odrazu u mnie odpadają, pomimo tego, że nie każdy z nich musi odzwierciedlać się takim charakterem.
aneczka173
0
aneczka173 | 7 lat temu | 100735 pkt
Myślę, że większości kobiet podobają się krótko ścięci mężczyźni. Ten pogląd nie zmienia się już od dłuższego czasu, nawet jeśli przychodzą mody na różne męskie uczesania, z tego co wiem, większość kobiet i tak preferuje facetów obciętych króciutko. Obecnie w modzie są uczesania z grzywką na bok. Jednak wiele dziewczyn uważa je za totalnie niemęski, dlatego osobiście nie polecam. Jeśli zaś chodzi o długie włosy, to spotkałam bardzo mało osób płci żeńskiej, którym by się one u mężczyzny podobały.
lady-margot
0
lady-margot | 7 lat temu | 77201 pkt
Tak naprawdę każda kobieta ma inny gust. Nie ma co do tego żadnej zasady. Jednej podobać się będą łysi mężczyźni, innej krótko ścięci 'na jeżyka'. Kolejna zawsze oglądnie się za chłopakiem w półdługich włosach, znowu inna będzie preferować całkowicie długie pasma. To samo dotyczy koloru włosów, są kobiety, które przepadają za brunetami, inne tracą głowę dla blondynów a następnym podobają się ogniści rudzi. Tak naprawdę jest to tylko i wyłącznie kwestia gustu, jednak każda kobieta na pewno zwróci uwagę na to czy włosy są czyste, ładnie ułożone, mocne i zadbane.
agaha
0
agaha | 6 lat temu | 36542 pkt
Cóż ja jedynie mogę powiedzieć jakie męskie fryzury mi się podobają. Bardzo lubię kiedy mężczyzna ma włosy uniesione do góry, tak zwany artystyczny nie ład coś w stylu włosów Roberta Pattinsona. Wręcz przepadam za takimi fryzurami u mężczyzn.

Twoja odpowiedź

Każda wypowiedź zawiera link "dodaj komentarz". Nie umieszczaj komentarzy w tym polu.