Jakie podpaski stosować na noc?

anonim
zapytał 8 lat temu

oceń

4 odpowiedzi obeznanych

Ligeia
0
Ligeia | 8 lat temu | 2864 pkt
Na pewno warto stosować podpaski większe - dłuższe i szersze, co zmniejsza szansę zabrudzenia bielizny i pościeli. Przykładem mogą być podpaski Always Night, wyposażone dodatkowo w podwójne skrzydełka, które zapobiegają przesuwaniu się podpaski. Również wkład żelowy wiążący wilgoć może być pomocny w utrzymaniu czystości w nocy.
Goszka
0
Goszka | 8 lat temu | 4233 pkt
To zależy też od kobiety. Jeśli jej krwawienia są niewielkie, to użycie podpaski dłuższej, szerszej może spowodować dyskomfort. Może ona nie być przyzwyczajona do takiego wrażenia, co może utrudnić zasypianie. Dlatego warto wypróbować kilka podpasek i sprawdzić, która najlepiej spełnia swoje zadanie, a na czas "testowania" podłożyć ręcznik na łóżko.
jolieetolie
0
jolieetolie | 7 lat temu | 45 pkt
dobor odpowiedniej podpaski zalezy od inwidualnych potrzeb. niektore firmy maja w swojej ofercie specjalne pdpaski na noc, sa one dluzsze i maja wieksze skrzydelka. jesli zas krwawienie jest mniejsze mozna uzyc 'normalnej' podpaski. przede wszystkim taka podpaska nie moze powodowac dyskomfortu podczas snu. zanim znajdziemy odpowiednia, warto zaopatrzyc sie w cerate, ktora kladziemy pod przescieradlem, dzieki czemu nie zabrudzi sie materac. takie ceraty sa bardzo cienkie, wiec nie czuc ich podczas snu. w aptece jest to koszt paru zlotych.
aneczka173
0
aneczka173 | 7 lat temu | 100735 pkt
Na noc zazwyczaj lepiej jest stosować podpaski, które są przeznaczone dla tej pory dnia. Wiele firm produkuje specjalne podpaski w wariancie 'night'. Są one szersze i dłuższe od normalnych dzięki czemu zmniejsza się ryzyko poplamienia pościeli. Jednak przez swój kształt są mniej wygodne, dlatego ja osobiście bardziej polecam tampony. Zresztą niwelują one możliwość jakiegokolwiek zabrudzenia pościeli.

Twoja odpowiedź

Każda wypowiedź zawiera link "dodaj komentarz". Nie umieszczaj komentarzy w tym polu.