Kiedy trzeba ogłosić przetarg?

anonim
zapytał 8 lat temu

oceń

1 odpowiedź obeznanych

Locustus
1
Locustus | 8 lat temu | 490 pkt
Zasady i tryb udzielania zamówień publicznych określa Ustawa Prawo Zamówień Publicznych z 29 stycznia 2004 roku.Przetargu nie trzeba ogłaszać jeśli wartość zamówienia nie przekracza równowartości 14000 euro. Poza tym wyjątki kiedy nie trzeba ogłaszać przetargu są wymienione w art.4 tejże ustawy.Ustawa oczywiście odnosi się tylko do podmiotów korzystających ze środków publicznych.

Twoja odpowiedź

Każda wypowiedź zawiera link "dodaj komentarz". Nie umieszczaj komentarzy w tym polu.