Kim jest i z czego słynie Robbie Williams?

anonim
zapytał 8 lat temu

oceń

3 odpowiedzi obeznanych

Ligeia
0
Ligeia | 8 lat temu | 2864 pkt
Robbie Williams (właśc. Robert Peter Williams) urodził się 13 lutego 1974 w środkowej Anglii. Jest popularnym brytyjskim wokalistą grającym muzykę pop. Robbie Williams przez wiele lat kojarzony był z zespołem boysbandowym Take That, popularnym w latach 90-tych, jednak w 1995 r. odszedł z zespołu, który zresztą rozpadł się rok później i rozpoczął solową karierę jako wokalista. Wydał wówczas swoją pierwszą, bardzo dobrze przyjętą przez fanów płytę "Life Thru A Lens", ostatnią jego płytą jest "Reality Killed the Video Star" z roku 2009.
AnnA
0
AnnA | 8 lat temu | 1572 pkt
Robbie Williams zasłynął także jako autor muzyki, która zabrzmi na jego własnym pogrzebie. Podobnie jak Mozart piosenkarz skomponował utwór "Angels" i wyraził życzenie, by został zagrany na jego pogrzebie. Ponadto piosenkarz ma kompleks rozpoczęcia kariery w boysbandzie i często podkreśla, że nie chce byc utożsamiany z stylistyką tego typu.
Ineska25
0
Ineska25 | 8 lat temu | 215 pkt
Przede wszystkim piosenkarz jest znany z czasów, kiedy śpiewał w zespole "Take That", był jedną z popularniejszych osób w tym boysbandzie. Kilka lat później Robbie porzucił zespół i rozpoczął solową karierę. Odniósł największy sukces spośród wszystkich członków zespołu, który w 1996 roku się rozpadł. Robbie był znany z tego, że jest ekscentryczny, a informacje o skandalach z jego udziałem pojawiały się ciągle. Miał również problemy z alkoholem. W roku 2010 ożenił się i można powiedzieć, że wyszedł na prostą, porzucił nałogi.

Twoja odpowiedź

Każda wypowiedź zawiera link "dodaj komentarz". Nie umieszczaj komentarzy w tym polu.