Kto mi pomoze umeblowac sypialnie?

dusia5
zapytał 6 lat temu

oceń

2 odpowiedzi obeznanych

weriontu
0
weriontu | 6 lat temu | 223714 pkt
Najlepiej samodzielnie umeblowć sypialnię godnie ze swoim gustem. Jeśli jednak nie chcemy tego robić to warto wnając dekoratora wnętrz lub osobę, która profesjonalnie zajmuje się meblowaniem domów. Z pewnością taka osoba nam doradzi i ładnie umebluje sypialnię. Możemy także poprosić o radę rodzinę czy znajomych.
0
Według mnie najlepsze są włoskie meble także te w sypialni - http://italmeble.pl/oferta/sypialnia/. Warto więc dokładnie przemyśleć całą aranżacje i czy dane meble nam odpawiadają. Meble włoskie słyną też z jakości wykonania dzięki czemu są niezwykle wygodne w codziennym użytkowaniu. Ja nie znam lepszych :) – kandeio

– 3 lata temu

kawojt
0
kawojt | 4 lata temu | 15906 pkt
Również zgodzę się z weriontu. To będzie nasza sypialnia więc ma się podobać nam, a nie innym osobom. Jeśli masz z tym problem może warto udać się do salonów meblowych, gdzie znajdują się gotowe propozycje urządzonych sypialni. Może akurat tam coś wpadnie Ci w oko. Obecnie w większych miastach jest wiele tego typów salonów. Jeśli mieszkasz w małej miejscowości to sieć internet będzie rozwiązaniem. Na stronie internetowej Ikea można znaleźć gotowe zestawienia mebli oraz kilka urządzonych sypialni. Plusem jest również to, że zamówienie można złożyć przez internet, a pracownicy sklepu dowożą meble.

Twoja odpowiedź

Każda wypowiedź zawiera link "dodaj komentarz". Nie umieszczaj komentarzy w tym polu.