Kto reprezentował stanowisko ministra finansów na przestrzeni ostatnich 10 lat w Polsce?

anonim
zapytał 8 lat temu

oceń

2 odpowiedzi obeznanych

Popiec
1
Popiec | 7 lat temu | 4818 pkt
W ciągu ostatniej dekady Ministrowie Finansów zmieniali się dość często. Obecnie na stanowisku tym zasiada Jan Vincent - Rostowski. Trwa to od 16.11.2007. Poprzednio funkcję tą pełniły następujące osoby:
Zyta Gilowska 22.09.2006 - 16.11.2007
Stanisław Kluza 14.07.2006 - 22.09.2006
Paweł Wojciechowski 24.06.2006 - 14.07.2006
Zyta Gilowska 07.01.2006 - 24.06.2006
Teresa Lubińska 31.10.2005 - 07.01.2006
Mirosław Gronicki 21.07.2004 - 31.10.2005
Andrzej Raczko 16.06.2003 - 21.07.2004
Grzegorz W. Kołodko 06.07.2002 - 16.06.2003
Marek Belka 19.10.2001 - 06.07.2002
Halina Wasilewska-Trenkner 28.08.2001 - 19.10.2001
Jarosław Bauc 12.06.2000 - 28.08.2001
Leszek Balcerowicz 31.10.1997 - 08.06.2000
piotrekrudzki
0
piotrekrudzki | 8 lat temu | 305 pkt
Ministrowie Finansów na przestrzeni ostatnich 10 lat:
Jarosław Bauc, Halina Wasilewska-Trenkner, Marek Belka, Grzegorz Kołodko, Andrzej Raczko, Mirosław Gronicki, Teresa Lubińska, Zyta Gilowska, Paweł Wojciechowski, Stanisław Kluza, Jacek Rostowski

Twoja odpowiedź

Każda wypowiedź zawiera link "dodaj komentarz". Nie umieszczaj komentarzy w tym polu.