Kto to jest adorator?

anonim
zapytał 7 lat temu

oceń

3 odpowiedzi obeznanych

lady-margot
0
lady-margot | 7 lat temu | 77201 pkt
Adorator to osoba, która zabiega o nasze względy. Taka, która na różne sposoby stara się nam spodobać, dba, uwielbia. Mężczyzna adorujący kobietę jest często nazywany zalotnikiem lub amantem. Wydaje mi się, że każdy chciałby być adorowanym. Myśl, że jest ktoś komu zależy, kto stara się o nas i chce dla nas jak najlepiej może być bardzo budująca i często podnosi poczucie wartości osoby adorowanej. Generalnie adoratorzy są pożądani chyba przez każdego z nas.
monecia
0
monecia | 7 lat temu | 215 pkt
Adorator,to osoba ,ktorej zalezy na zdobyciu uczuc drugiej osoby :)Zaleca sie wtedy,stara sie pokazac z jak najlepszej strony,wspiera,pomaga. Chce spotykac sie jak najczesciej i spedzac jak najwiecej czasu z wybranka,co poprawia oczywiscie humor i poczucie wlasniej wartosci.Adorowac to znaczy uwielbiac,ceniz,starac sie o wzgledy.
aneczka173
0
aneczka173 | 6 lat temu | 100735 pkt
Adorator to określenie mężczyzny, który zaleca się do określonej kobiety. Słowo to w pewnym stopniu wyszło już z użycia, dlatego może budzić pewne zdziwienie, szczególnie u młodszych. Adorator stara się na wiele sposobów zwrócić uwagę dziewczyny na siebie. Chce jej się przypodobać, umówić się z nią. Zdobywa jej względy poprzez komplementy, drobne podarki, np. kwiaty. Chce spędzać jak najwięcej czasu w jej towarzystwie. Jest na swój sposób czarujący i przede wszystkim szarmandzki. Niestety takich subtelnych mężczyzn jest coraz to mniej.

Twoja odpowiedź

Każda wypowiedź zawiera link "dodaj komentarz". Nie umieszczaj komentarzy w tym polu.