Kupujecie erotyczną bieliznę?

A jak tak, to jaką i gdzie?
kanka
zapytał 4 lata temu

oceń

4 odpowiedzi obeznanych

weriontu
0
weriontu | 4 lata temu | 223714 pkt
Zazwyczaj sama takiej bielizny nie kupuję, a dostaje ją od chłopaka. Z tego co wiem, on kupuje ją przez portal Allegro. Problemem jest jedynie dobór odpowiedniego rozmiaru. Kupując przez internet mamy jednak szeroki wybór produktów, o wiele większy niż w sklepie. Kiedyś kupowałam również bieliznę w sklepie Donna - kosztowała bardzo dużo, ale była świetnej jakości. Bielizna tej firmy występuje w wielu, bardzo erotycznych wzorach - jeśli ją kupuje to zawsze wybieram inny model, by była jakaś odmiana. Ogólnie taki produkt można kupić w sklepie z bielizną czy nawet w sex shopie.
Megan
0
Megan | 4 lata temu | 75 pkt
Moim zdaniem zdecydowanie warto od czasu do czasu zaopatrzyć się w taki "ciuszek". Mężczyźni są wzrokowcami i dobrze jest podkręcać atmosferę w sypialni. Ja również przeważnie bieliznę erotyczną dostaję od narzeczonego, jednak zdarzyło mi się samej kilkukrotnie zamawiać przez internet. Jest to znacznie bardziej komfortowe niż zakup w normalnym sklepie z bielizną, przynajmniej jeżeli ktoś jest bardziej wstydliwy.Oprócz allegro polecam także sklep internetowy Obssesive , zawsze byłam zadowolona z zakupów u nich.
lady-margot
0
lady-margot | 4 lata temu | 77201 pkt
Jasne, że tak :) Ja mam bzika na punkcie ładnej, estetycznej ale też seksownej bielizny. Kupuję ją sobie sama, zazwyczaj w zwykłych sklepach, gdyż wtedy mam pewność, że będzie dobrze dopasowana. Kilka razy zamawiałam taką bieliznę przez internet, gdyż trafiłam na super wzory, jednak dwa razy musiałam zakup odesłać ze względu na źle dopasowany rozmiar (pomimo iż metka wskazywała taki, jak zazwyczaj kupuję). Jest to trochę uciążliwe, bo nie wiadomo czy bielizna tak zamawiana będzie pasowała idealnie, oraz nie mozemy sprawdzić przed zamówieniem jakości materiału, jednak z drugiej strony w sklepach internetowych jest o wiele większy wybór i często korzystniejsze ceny.
tajga
0
tajga | 20 mies. temu | 5825 pkt
Ja nie kupuję. Wolę klasyczną, bawełnianą (i zdrową) bieliznę.

Twoja odpowiedź

Każda wypowiedź zawiera link "dodaj komentarz". Nie umieszczaj komentarzy w tym polu.