Na czym polega przedłużanie włosów i jak o nie dbać?

anonim
zapytał 8 lat temu

oceń

4 odpowiedzi obeznanych

apanqq5
1
apanqq5 | 6 lat temu | 5297 pkt
Jest masa sposobów na przedłużanie włosów.. począwszy od pasm dopinanych na spinkach, po ringi oraz włosy doczepiane na taśmie. najprostszym z nich jest wybór pasm doczepianych spinkami. Nie potrzeba większego doświadczenia, żeby je doczepić. wystarczy złapać włosy i zapiąć jak zwykłą spinkę. Ten sposób różni się od pozostałych nie tylko wygodą w doczepianiu ale również i ceną. Pasma na spinkach można kupić nawet za 50zł.! aczkolwiek czasem lepiej zainwestować więcej pieniędzy, by kupić włosy gatunkowo lepsze ( nie koniecznie naturalne). RINGI tak samo jak włosy doczepiane na taśmach wykonuje się tylko i wyłącznie w salonach . ringi to kosmyki włosów doczepionych do takich metalowych części przez które przepuszcza się nasze włosy i zaciska kleszczykami. minusem jest właśnie to, że towarzyszy temu uczucie (coś mam we włosach) cena wynosi kilkaset złotych w zależności jaka długość i ilość nas interesuje... taśmy są najdroższym sposobem, ponieważ wykonuje się zabieg tylko i wyłącznie z włosów naturalnych (cena ok.1500zł oraz ilość i długość ma na nią wpływ).. Warto też widzieć że jeśli zdecydujemy się na któryś z tych 2 ostatnich przedstawionych prze mnie sposobów "trwalszego" przedłużenia włosów, które odrastają, trzeba je przepinać co również wiążę się z kosztami .
kkkw1
0
kkkw1 | 8 lat temu | 305 pkt
Przedluzanie wlosow polega na przyczepianie do naturalnych pasm naszych wlosow pasemek dodatkowych. Wlosy, ktore doczepiamy sa naturalne (ciezkie wlosy przewaznie o ciemnym kolorze) lub syntetyczne. Istnieja takze miszanki wlosow syntetycznych z naturalnymi. Przewaga wlosow naturalnych nad syntetycznymi jest taka, ze sa ladniejsze, w dotyku nie czuc roznicy miedzy naszymi a doczepionymi. Wlosy naturalne niestety sa dobre dla osob, ktore maja bardzo mocne swoje wlosy poniewaz ich ciezar moze bardzo oslabic nasze wlasne wlosy. Wlosy syntetyczne sa lekkie wiec tak nie niszcza naszych wlasnych ale niestety wygladaja nieco gorzej i szybciej sie niszcza. Wlosy przyczepiane sa za pomoca mikroringow (metalowe tulejki) lub keratyny (zgrzewy), sa rowniez wplatane odpowiednia metoga. Najwazniejsze jest to aby wybrac sie do profesjonalisty poniewaz osoba, ktora nie potrafi wykonywac przedluzania wlosow moze nam tylko zaszkodzic
Richie112
0
Richie112 | 6 lat temu | 30668 pkt
Istnieje wiele metod przedłużania włosów. Ja preferuje jedną - najprostszą i najbezpieczniejszą dla włosów, zwaną clip-in lub clip-on. Są to włosy naturalne lub syntetyczne przyczepiane do syntetycznej tasiemki z klipsami. Nasze naturalne włosy się rozdziela poziomo, a pomiędzy poziome pasma wpina się dopinki. Efekt jest bardzo ładny, a gdy już nam się znudzi to bez problemu można je odpiąć.
aga18
0
aga18 | 6 lat temu | 50 pkt
a jak ich mozna czesac skoro sa na spinkach prosze odp na imelia [email protected]

Twoja odpowiedź

Każda wypowiedź zawiera link "dodaj komentarz". Nie umieszczaj komentarzy w tym polu.