Nowy aparat?

Cześć wszystkim ;) Chciałbym sobie sprawić niedługo nowy aparat - tak się składa,ze dość często podróżuję i chciałabym mieć coś w kieszeni co pozwoli uwiecznić różne fajne chwile. Nie chcę niczego drogiego - tak do maks 1000 zł. Podoba mi się coś takiego http://alegratka.pl/ogloszenie/olympus-sp-620uz-26754038.html?h=c3ea6c8722cb168e Ma/miał ktoś ten aparat ? Polecacie?
sebmroz
zapytał 3 lata temu

oceń

3 odpowiedzi obeznanych

weriontu
0
weriontu | 3 lata temu | 223714 pkt
Nie znam aparatu, który polecasz. 1000 złoty to kwota, która bez większego problemu pozwoli Ci kupić dobry sprzęt, idealny dla własnych potrzeb. Polecam Ci przejście się do sklepu z elektroniką, sprawdzenie ofert i zasięgnięcie porady sprzedawcy. Z modeli które przeglądałam, dobre oceny zbiera Canon Powershot SX280HS, Canon IXUS 275 HS, Panasonic Lumix DMC-TZ57. Są to aparaty małych rozmiarów, ale mające dużo opcji i bardzo dobre parametry techniczne, a ich cena mieści się w podanej przez Ciebie granicy. Z większych i jeszcze silniejszych aparatów polecam natomiast Pentax XG-1.
turkusowa
0
turkusowa | 3 lata temu | 12974 pkt
Rozumiem, że chodzi Ci o aparat kompaktowy? Za te pieniądze nie kupisz na pewno niczego super jakości, ale będzie to już dość dobry sprzęt. Najlepiej będzie, jeżeli sprawdzisz sobie odpowiednie rankingi w sieci.
elemele
0
elemele | 17 mies. temu | 16581 pkt
Jeśli chodzi o aparat kompaktowy, to bardzo dobre modele ma Benq. Cenowo również są korzystne.

Twoja odpowiedź

Każda wypowiedź zawiera link "dodaj komentarz". Nie umieszczaj komentarzy w tym polu.