W jaki sposób przyspieszyć porost włosów?

anonim
zapytał 8 lat temu

oceń

3 odpowiedzi obeznanych

Rahja
0
Rahja | 8 lat temu | 407 pkt
Aby włosy szybko rosły potrzebna jest przede wszystkim odpowiednia pielęgnacja. Regularne podcinanie końcówek, optymalnie co 3 miesiące. Przy myciu głowy zalecany jest masaż głowy oraz dokładne spłukanie szamponu z włosów który może wysuszać włosy. Koniecznie letnią wodą nie za gorącą- aby włosy się nie przetłuszczały. Możesz stosować odżywki na szybki porost włosów: np. Henna Wax do kupienia w aptece za ok. 18 zł starcza na 2 mies., lub tabletki Capivit Piękne włosy, Skrzyp polny, Vitapil ok 20zł w aptece bez recepty. Jedz dużo orzechów, i dbaj o zdrowie włosów( nie farbuj, nie nagrzewaj suszarką, lokówką czy prostownicą) a włosy z pewnością zaczną szybciej rosnąć. :)
bez_jagod
0
bez_jagod | 8 lat temu | 310 pkt
Również mogę potwierdzić działanie odżywki Henna Wax. Trochę jest z nią roboty bo należy trzymać ją długo na włosach w gorących warunkach, ale warto. Dodatkowo możesz zażywać suplementy diety, oraz dbać o jak najlepszą dietę:-) Możesz też spróbować babcinej metody i nakładać na włosy odżywkę z jaj, olejku rycynowego i miodu.
varmiann
0
varmiann | 8 lat temu | 1659 pkt
Wiadomo, ze odpowiednia dieta plus skrzyp to niezłe rozważanie. Jeśli jednak zależy ci na szybkich rezultatach to może pomyśl o przedłużeniu włosów? Ostatnio widziałam, że robią ten zabieg u berendowicza&kublina nową bezpieczną metodą Racoon. Pracuje się na naturalnych kosmykach.

Twoja odpowiedź

Każda wypowiedź zawiera link "dodaj komentarz". Nie umieszczaj komentarzy w tym polu.