Z czego wynika, że niektórzy faceci mają powodzenie u kobiet, a inni nie?

Często nawet przystojni faceci nie mają powodzenia.
anonim
zapytał 8 lat temu

oceń

5 odpowiedzi obeznanych

Lennykable
1
Lennykable | 8 lat temu | 61529 pkt
Ponadto, kobiety często przyciąga do mężczyzn zaradność życiowa tych ostatnich, wysoka pozycja społeczna lub zdolności, które mogą zaowocować jednym albo drugim. Kobieta, widząc mężczyznę, który coś osiągnął, podświadomie wie, że taki człowiek będzie w stanie w razie kłopotów zadbać o nią i jej dziecko.
Zdarza się jednak również tak, że kobietę przyciąga do mężczyzny coś przeciwnego: jego zagubienie, smutek, nieporadność. W ekstremalnym wydaniu może to być alkoholizm, narkomania. Kobieta wówczas kieruje się chęcią pomocy i zaopiekowania się nieszczęśnikiem. Często ta jej skłonność jest tak silna, że kobieta wymaga pomocy psychologicznej.
andromeda877
0
andromeda877 | 8 lat temu | 2300 pkt
Na podstawie wielu badań i obserwacji, które przeprowadzono dotychczas, wynika,iż konkretną odpowiedzią na to pytanie jest PEWNOŚĆ SIEBIE. Dla prostego przykładu warto się zastanowić nad tym, czy przeciętny mężczyzna pragnący poznać kogoś na dłuższy okres czasu chciałby by była to kobieta, która nie zna własnej wartości. Na pewno nie chciałby by była zakompleksiona i ciągle narzekała jak to jej nic nie wychodzi, albo co gorsza wciąż uskarżała się przesadnie na swoją figurę, urodę. Tak samo kobiety (chociaż u nich kwestia poczucia bezpieczeństwa jest najważniejsza) zwrócą uwagę na mężczyzn, którzy im to zapewnią. Jednak przy facecie, który ciągle narzeka, jest mało pewny siebie i w konsekwencji uchodzi za nieudacznika, raczej nie będzie czuła się pewnie
juzinka
0
juzinka | 8 lat temu | 185 pkt
Wpływa na to wiele czynników, co ciekawe uroda niekoniecznie musi decydować powodzeniu u kobiet. Często zwracamy uwagę na mężczyzn pewnych siebie, potrafiących nas rozśmieszyć, będących duszą towarzystwa. Dobra prezencja jest oczywiście atutem zwiększającym szanse danego osobnika jednak błysk w oku i czarujący uśmiech ( nie musi on należeć do modela ) są w stanie więcej zdziałać niż nic nie znacząca uroda. Wiele ma tutaj także do powiedzenia natura. Kobiety podświadomie wybierają mężczyzn o szerokich ramionach i silnej budowie ciała. Wyobraźnia podpowiada nam że taki wybranej będzie w stanie zapewnić nam poczucie bezpieczeństwa i zadba o swoją rodzine.
monecia
0
monecia | 8 lat temu | 215 pkt
Wyglad zewnetrzny jest rownie wazny jak charakter,czy mijajac na ulicy faceta,ktory nie jest zadbany,ma spuszczony wzrok zwrocimy na niego uwage? Atutem jest niewatpliwie ladny usmiech i tajemnicze spojrzenie-to tak naprawde kobiety wybieraja sobie mezczyzne,ktory ma je uwiesc.
Słaba płeć wybiera znacznie czesciej facetow spontanicznych ,potrafiacych zaskakiwac i zdecydowanych,ktorzy wiedza czego chca. Chcemy czuc sie kobieco,mimo panujacego feminizmu potrzebujemy opieki i fajnie,gdy facet umie wkrecic zarowke :)
anneau
0
anneau | 8 lat temu | 1227 pkt
Jest to bardzo trudne pytanie i nie ma na tę kwestię reguły. Myslę, że podobanie się to kwestia atrakcyjności. Niekoniecznie chodzi o wygląd zewnętrzny. Jest ważny, ale bez przesady. Przecieżz o wiele lepiej jest spędzić miły wieczór z sympatycznym brzydalem niż pięknym i super przystojnym nudziarzem.
Facet atrakcyjny to ktoś pewny siebie, ale nie zarozumiały. Zadbany, schludny, pogodny i szarmancki.
Tylko jest jeszcze jedna kwestia...nie każemu podoba sięto samo. Pan, którym zachwyci się jedna kobieta niekoniecznie zauroczy inną...

Twoja odpowiedź

Każda wypowiedź zawiera link "dodaj komentarz". Nie umieszczaj komentarzy w tym polu.